Přeskočit na obsah

Najděte si svůj kurz na míru

Domluvte se lépe na pracovišti i při cestování!

Pokud jste se někdy učili cizí jazyk déle a systematicky, asi nám dáte za pravdu, že jste se často museli učit věci, které nikdy nebudete potřebovat. Spousty a spousty slovíček, obratů, frází, které snad nepotřeboval nikdo jiný než samotní autoři učebnic.

Naše jazykové kurzy nemají ambici Vás anglicky naučit. Jejich cílem je rozšířit Vaše komunikační schopnosti ve vašem oboru. Většina z nás absolvovala spousty jazykových kurzů, nebo alespoň povinnou školní docházku, takže máme na čem stavět. Jste lékař, zdravotní sestra, technik, stavař? Chcete odjet pracovat do zahraničí, třeba na stavbu nebo nemocnice? Potřebujete číst technickou dokumentaci nebo odborné texty? Potřebujete se domluvit v práci s kolegy nebo klienty?

Jste tady správně.
Kliknutím přejdete do obchodu

U každého kurzu najdete obsah, můžete se tak podívat, jaká slovíčka a fráze daný kurz obsahuje – nemusíte kupovat zajíce v pytli. Každý kurz se skládá ze dvou částí – poslechové a tištěné. Poslechová část je založena na opakovaném poslechu výrazů z určitého oboru a jejich zasazení do kontextových vět. V tištěné části naleznete nejen textovou verzi audiostop, ale také doprovodné testy, na nichž si můžete odzkoušet to, jak jste dané výrazy zvládli, a praktické oboustranné kartičky, které si můžete nastříhat a pracovat s nimi aktivněji.

Diskutujte o každém kurzu s jeho tvůrci. Nápady na doplnění a zlepšení vítány